Володимир Зеленський нагородив нашого земляка Тодорова Віктора Петровича орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Дата: 21.11.2022 20:32

Фото без описуУ День Гідності та Свободи і День Десантно-штурмових військ України Президент Володимир Зеленський вручив високі нагороди військовослужбовцям і цивільним громадянам.

«Сьогодні в нас два свята, поєднані сміливістю й волелюбністю українців. І сьогодні я маю честь відзначити державними нагородами тих, чия відвага береже свободу України й чия допомога захисту України гідна згадки в підручниках історії нашої держави», – зазначив Володимир Зеленський під час зустрічі в Білій залі Героїв України в Маріїнському палаці.

Президент зауважив, що в цій залі вже традиційно відзначають тих, хто зробив вагомий внесок у захист України та українців і чия хоробрість стала частиною нашої героїчної історії.

Відтак, згідно Указу Президента України від 21.11.2022 року №795/2022 Тодорова Віктора Петровича було нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Володимир Зеленський особисто вручив нагороду нашому земляку.

Вітаємо Віктора Петровича із заслуженою нагородою!

Начальник Снігурівської військової міської адміністрації

Іван Кухта