320 воєнних злочинів вчинених російськими окупантами зафіксувала поліція на території деокупованої Снігурівської громади, - Сергей Шайхет

Дата: 26.11.2022 12:07

Фото без описуПравоохоронці продовжують проводити стабілізаційні заходи, виявляти та фіксувати злочини військових рф відносно мирного населення.

Група фахівців з числа слідчих, криміналістів, вибухотехніків та інших представників силових відомств відпрацювала територію виправної колонії у звільненій громаді. Там поліцейські зафіксували сліди присутності окупаційних військ.

Щоденно поліцейські за процесуального керівництва прокуратури проводять огляди місць подій та ретельно документують воєнні злочини військовослужбовців армії рф та їх поплічників.

Кожного дня до поліцейських звертається більше 3️⃣0️⃣ громадян з різноманітними повідомленнями про злочини, що чинили окупанти.

Найбільш поширеними фактами є викрадення військовими рф транспортних засобів і зброї.

Також непоодинокі випадки звернень про пограбування та пошкодження домівок місцевих мешканців.

За кожним фактом вчинення воєнних злочинів поліція проводить ретельні розслідування.

☝️Запевняю, винні особи будуть покарані згідно з нормами чинного законодавства України.

Робота триває.