До Снігурівської громади передано будівельні матеріали

Дата: 27.11.2022 09:34

Фото без опису26 листопада Баштанською районною військовою адміністрацією передано до Снігурівської міської  територіальної громади покрівельні матеріали у вигляді шиферу для комунальних закладів і приватних домоволодінь.

Як раніше вже повідомлялось, за ініціативи Президента України Зеленського Володимира Олександровича, сприяння голови Миколаївської обласної військової адміністрації Кіма Віталія Олександровича, керівництва АТ «Укрзалізниця» здійснюється закупівля і доставка будівельних матеріалів для територіальних громад, які постраждали в результаті воєнних дій, що тривають на території України.

Будівельні матеріали, які передаються на громади значно пришвидшують процес утеплення та відновлення житлової інфраструктури. Висловлюємо подяку всім, хто допомагає в цій нелегкій, але такій необхідній місії спрямованої на благо населення району.

Разом до перемоги!  🇺🇦