Відключення електроенергії: убезпечте житло від пожежі

Дата: 28.11.2022 16:53

Фото без описуУ зв'язку із перебоями в електропостачанні, громадяни часто користуються альтернативними методами освітлення оселі, в тому числі джерелами відкритого вогню — свічками.

Але під час їх використання слід завжди пам'ятати про пожежну безпеку, адже найменша необачність може призвести до непоправних наслідків.

Так, 27 листопада на Миколаївщині зареєстровано пожежу, яка за попередньою інформацією, виникла саме через залишену без нагляду свічку. Площа горіння склала лише 1 кв. м, однак за інформацією очевидців спостерігалось задимлення. Підрозділи ДСНС не викликались, за повідомленням, яке надійшло від правоохоронців, на місці виявлено тіло літнього чоловіка, 1928 р.н.

Тож, рятувальники Миколаївщини наголошують! Користуватись свічками слід обережно та суворо дотримуватись правил пожежної безпеки! Пам'ятайте:

- використовувати рекомендується тільки невисокі, стійкі, металеві свічники;

- запалені свічки слід тримати на безпечній відстані від одягу, штор, книжок та інших легкозаймистих речей;

- не можна ставити свічку в безпосередній досяжності для дітей та домашніх улюбленців;

- не можна палити свічки до кінця — слід залишайте недогарок довжиною 2-3 см;

- не залишайте запалені свічки без нагляду;

Пам'ятайте, пожежу легше попередити, аніж загасити, а життя безцінне. Бережіть себе та своє майно, завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті.