Депутати міської ради підтримали виділення понад 1 млн.грн на поповнення матеріального резерву та придбання палива для комунальних підприємств

Дата: 02.12.2022 17:52

Фото без описуУ четвер, 1 грудня 2022 року, під головуванням очільниці громади Інни Бойко відбулось засідання ХХ позачергової сесії міської ради 8 скликання, яке проходило в дистанційному режимі. Головним питанням порядку денного сесії було внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2022 рік з метою залучення вільного залишку бюджетних коштів на початок року для нагальних потреб, а саме: поповнення матеріального резерву комунальних підприємств.

«Враховуючи ситуацію, яка загалом склалася у країні та в нашій громаді,  нашим комунальним підприємствам для виконання своїх функцій вкрай необхідні паливо-мастильні  матеріали. Тому, ми плануємо направити вільний залишок бюджетних коштів на поповнення матеріального резерву наших комунальних підприємств, робота яких життєво необхідна для мешканців міста та населених пунктів нашої громади», - зазначила міський голова Інна Бойко.

Відтак, згідно запропонованого проєкту рішення, планується виділити кошти на наступні потреби:

✔️ 449,6 тис.грн на потреби матеріального резерву (придбання шиферу, дров, вугілля, палаток і генераторів);

✔️ 79,9 тис.грн на придбання паливно-мастильних матеріалів для Територіального центру соціального обслуговування;

✔️ 99,9 тис.грн на паливо-мастильні матеріали для КП «Снігурівський комунальник»;

✔️ 200,0 тис.грн на фінансову підтримку КП «Снігурівський комунальник»;

✔️ 99,9 тис.грн на ПММ для потреб КНП «Снігурівська міська лікарня»;

✔️ 99,9 тис.грн на ПММ для потреб КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»;

✔️ 60,0 тис.грн на придбання ПММ для матеріального резерву, тощо.

Обговоривши вищезазначене питання порядку денного, присутні депутати одноголосно підтримали дане рішення.