Подяка нашим енергетикам!

Дата: 02.12.2022 18:14

Фото без описуСьогодні, 2 грудня 2022 року, завдяки нашим енергетикам в деяких мікрорайонах міста нарешті почала з’являтись електроенергія після довгих 9-ти місяців знеструмлення і вже подають струм на місцеві об’єкти критичної інфраструктури.

6 бригад, які протягом останніх 2 тижнів практично цілодобово проводили роботи з відновлення електропостачання у населених пунктах нашої громади. В них немає часу на відпочинок, вони ризикують життям, бо легко можуть натрапити на «подарунки» від окупаційних військ росії, і не зважаючи на складні погодні умови вони продовжують робити свою важку роботу.

Шановні працівники АТ «Миколаївобленерго» та працівники бригад з інших областей, які беруть участь у відновленні електропостачання Снігурівщини! Щира вам подяка за ваш високий професіоналізм та низький уклін за вашу титанічну працю у цих надскладних і небезпечних умовах!

Дякуємо вам за світло в домівках наших мешканців!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації

Іван Кухта