Шановні мешканці Снігурівської громади!

Дата: 05.12.2022 15:25

Міжнародний Комітет Червоного Хреста продовжує реєстрацію на грошову допомогу мешканцям громади, будинки яких зазнали пошкоджень. Реєстрація буде здійснюватись 07.12.2022 року та 09.12.2022 року з 10:00 до 13:40 за адресою: м. Снігурівка, вул. Чайковського, 55 (приміщення ЗОШ 3).

Право на грошову допомогу від МКЧХ матимуть громадяни, помешкання яких мають:

📍 ушкодження середньої тяжкості: пошкоджено стіни (не несучі), або будівля потребує ремонту із залученням спеціалістів;

📍 тяжкі ушкодження: пошкоджено несучі стіни, дах, основну конструкцію будинку або ж будівля була повністю знищена.

Способи отримання грошей: банківський переказ по реквізитам (IBAN) 💳 або через касу у відділенні ПриватБанку 🏦. Це необхідно визначити під час реєстрації. При собі мати паспорт голови домогосподарства, ІПН всіх членів домогосподарства, довідку про відкриття рахунку в банку в форматі IBAN та документ, що підтверджує пошкодження або руйнування будинку (акт та фото).