Піротехніки ДСНС продовжують розміновувати деокуповані території Миколаївщини

Дата: 05.12.2022 16:55

Фото без описуСтаном на 5 грудня піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують розміновувати деокуповані території Миколаївської області, зокрема населені пункти Снігурівської територіальної громади.

Наразі залучено піротехнічних розрахунків із Миколаївської, Одеської, Черкаської, Кіровоградської областей та 3 Спеціального центру швидкого розмінування ДСНС України (м. Жеребкове). Залучено 14 одиниць спецтехніки та 37 піротехніків. Обстежено понад 357 га, вилучено 1493 різнокаліберних боєприпасів.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області наголошує! Піротехніки ДСНС роблять усе можливе аби в найкоротші терміни привести усі території області в безпечний стан. Але ворог залишив по собі дуже багато вибухонебезпечних предметів, тому для цього потрібен час, особливо там де велись активні бойові дії. Тому ризик травмування від боєприпасів залишається дуже великий. Тож будьте обережними, не відвідуйте місць, де ще не працювали фахівці, не нехтуйте забороною відвідування лісопарковими масивами, не намагайтесь самовільно їздити по польових дорогах. Окупанти могли залишити свої “подарунки” деінде, тому довіртесь професіоналам та дочекайтесь офіційного дозволу на відвідування будь-якого об'єкта, місцевості, населеного пункту. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати усі наслідки російської агресії без жертв та постраждалих.