Про відновлення техніки ELVORTI

Дата: 13.12.2022 16:35

Фото без описуЗа інформацією АТ «Ельворті» - лідер у виробництві посівної та грунтооброблювальної техніки на території України та Східної Європи, яка активно приймає участь в освітній діяльності аграрних вищих навчальних закладів України. Компанія співпрацює з більше ніж 20-тьма аграрними ВНЗ України.

З початку повномасштабної війни в Україні компанія продовжує працювати зі своїми клієнтами. За цих складних умов компанія всебічно підтримує Україну та ініціювала запуск Програми «Ukraine is brave farmers», та зосередилася на створенні сприятливих умов для здійснення посівної кампанії 2023 року.

З 01 грудня 2022 року по 01 березня 2023 року запускає Програму підтримки українських аграріїв по відновленню техніки ELVORTI на постраждалих територіях України.

В програму підтримки входить:

проведення дефектовки пошкодженої техніки по зверненню аграрія;

безкоштовні роботи по ремонту техніки ELVORTI (Червона Зірка), безпосередньо, у господарствах аграріїв, своєю сервісною службою;

забезпечення наявності на складах актуальних позицій запасних частин.

Підтримку від компанії отримають аграрії із таких областей як: Київська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська та Запорізька.

Заявки аграрії зможуть надсилати за телефоном гарячої лінії 0 (800) 752-452, або через чат-бот viber/telegram.

Детальніше про програму https://elvorti.com/programa-pidtrimki.