Піротехніки ДСНС продовжують розміновувати деокуповані території Снігурівщини.

Дата: 15.12.2022 09:56

Фото без описуНа території м. Снігурівка та інших деокупованих населених пунктах Миколаївської області продовжуються роботи по розмінуванню та приведенню їх в безпечний стан. Наразі працюють 7 піротехнічних розрахунків з Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Черкаської областей та 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Жеребкове Одеська область).

Починаючи з 11 листопада та станом на 13 грудня піротехніками обстежено 852 га територій,

виявлено та вилучено 2205 різнокаліберних боєприпасів.

14 грудня піротехніки ДСНС шляхом контрольованого підриву знищено вибухонебезпечні предмети.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до усіх громадян, особливо до жителів деокупованих територій та районів ведення активних бойових дій. Піротехніки щодня працюють над очищенням нашого краю від російських снарядів. Ця робота вкрай важка та небезпечна, тож не намагайтесь самостійно наближатись або проводити будь-які дії в разі виявлення боєприпасів або їх уламків. Натрапили на підозрілий або вибухонебезпечний предмет — одразу телефонуйте до екстрених служб по лінії 101 або 102. Тільки так ви зможете убезпечити себе від травмування та загибелі.