Біля Снігурівки виявлено черговий покинутий склад ворожих боєприпасів: їх вилучено та передано ЗСУ.

Дата: 16.12.2022 15:13

Фото без описуПравоохоронними органами у взаємодії з ДФТГ м.Новий Буг та м.Снігурівка виявлено місцезнаходження чергового складу російських боєприпасів в одному з складських приміщень поруч з м. Снігурівка Миколаївської області.

У взаємодії з підрозділом вибухотехніків ДСНС України здійснено перевірку зазначеної складської будівлі та вилучено боєприпаси.

За сприяння начальника Снігурівської міської військової адміністрації Іваа Кухти вказані боєприпаси були передані одному з підрозділів Збройних Сил України.

Органи місцевої влади та правоохоронці наголошують, що війна залишає після себе значну кількість вибухонебезпечних предметів, боєприпасів, які можуть здетонувати в будь-яку хвилину.

У зв'язку з цим в черговий раз закликаємо громадян у випадку виявлення вищезазначених предметів, повідомляти ДСНС (101) та поліцію (102).