Шановні  дорослі та маленькі жителі Снігурівської громади!

Дата: 19.12.2022 06:00

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Святого Миколая!

Святий Миколай славився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Наймолодшим він приносить подарунки, а дорослих спонукає до милосердя, співчуття та доброти. Святого Миколая називають Чудотворцем, адже саме в цей день здійснюються всі найзаповітніші мрії і бажання.

Українці завжди шанували Миколая Чудотворця - заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. І сьогодні не лише діти, а й дорослі загадують спільне бажання – миру й найскорішої Перемоги Україні, здоров’я нашим мужнім Героям-захисникам, які зараз виборюють свободу та світле майбутнє рідної України.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю ваші серця. Бажаємо усім щедрості та благословення Миколая Чудотворця, його прихильності та опіки!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації

Іван Кухта