До відома аграріїв!

Дата: 19.12.2022 10:54

Фото без описуІнформуємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України за підтримки проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» 20 грудня 2022 року проводить семінар на тему: «Органічне виробництво: вимоги та можливості» (програма додається). Захід проходитиме з 10.00 до 13.00 год. в режимі online на платформі Zoom.

Основною метою заходу є ознайомлення учасників із перевагами ведення органічного виробництва, вимогами до його основних процесів та законодавчого регулювання у цій сфері.

Звертаємо Вашу увагу, що для участі у заході слід попередньо зареєструватися за формою: https://forms.gle/qcnL5ne2Uj7BsnAZ9.

Посилання на підключення до заходу буде направлено на електронну пошту, зазначену при реєстрації.

Програма семінару