22 грудня – День енергетика

Дата: 22.12.2022 06:00

Фото без описуУ день зимового сонцестояння, коли день такий короткий, а ніч – найдовша в році, коли Збройні Сили України у боях 302 доби поспіль виборюють життя і волю українського народу, ми з вдячністю вітаємо бійців енергетичного фронту.

Шановні енергетики! Прийміть наші найтепліші привітання з вашим професійним святом!

Дякуємо нашим енергетикам за героїзм, за самовіддану працю та стійкість. Щодня українські енергетики виходять на зміну, знаючи, що їх робоче місце – пріоритетна ціль для ворога. Жодна країна світу не має досвіду відновлення енергосистеми після такої кількості масованих обстрілів, ракетних ударів, атак дронів-«шахедів». Енергетики України – взірець професіоналізму і самовідданої праці заради Перемоги. Ви піднімаєте опори, гасите палаючі трансформатори, знову й знову відновлюєте енергопостачання, несете людям світло, тепло, а також впевненість у завтрашньому дні та віру в незворотність розвитку та прогресу.

Від щирого серця бажаємо вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, стійкості духу, оптимізму, злагоди та добробуту!

Хай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги, любові та миру!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації

Іван Кухта