Вітання з католицьким Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2022 08:00

Шановні віряни римо-католицького обряду!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання із прийдешнім величним святом - Різдвом Христовим, яке сприймається кожним із нас, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя нашого краю та всієї України.

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословення увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов і братерство.

Небо і земля торжествують – Христос Рождається. З цим світлим святом вітаємо усіх людей. Нехай Різдво буде радісним, нехай кожна родина збереться разом і в добрі, злагоді та мирі славить Добру Новину!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації

Іван Кухта