Пішов з життя директор Снігурівської ЗОШ №3 Юрій Голдун

Дата: 28.12.2022 17:16

Фото без описуСьогодні надійшла гірка звістка про непоправну втрату – після тяжкої хвороби відійшов у вічність директор Снігурівської ЗОШ №3 Юрій Вікторович Голдун.

Снігурівська міська військова адміністрація, Снігурівська міська рада та відділ освіти міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, колегам та друзям з приводу передчасної смерті Юрія Вікторовича.

Кажуть, Бог забирає кращих. Він завжди прагнув бути таким. Він таким був. Таким мусили бути його учні, його вчителі, його школа. Тому так важко сьогодні знайти слова, щоб передати біль від втрати мудрого наставника, успішного керівника, щирого колеги.

Нехай добрий, світлий спомин про Юрія Вікторовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Хай душа його знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Світла пам’ять!