Новорічне свято для дітей з особливими потребами

Дата: 31.12.2022 11:29

Фото без описуДіти з особливими потребами (з інвалідністю) Снігурівської міської територіальної громади отримали солодкі подарунки до Нового року, а з ними святковий настрій та позитивні емоції.

Працівниками центру надання соціальних послуг для дітей було організовано розважальну програму. Діти біля ялинки  грали в цікаві ігри та змагалися між собою.  А дорослим приємно  було спостерігати за дітьми і бачити їх веселими та щасливими.

Велика подяка головам та представникам територіальних громад з різних куточків України за приємні подарунки для наших дітей, а саме: Морозу Анатолію (Благодатненська громада), Травянко Євгенію (Арбузинська громада), Бензар Миколі (Олександрівська громада), Заволока Юрію (Бузька громада), Римчуку Валерію, Компанієць Василю, Станічному Сергію, Дрозач Сергію, Помінчуку Олександру (Софіївська громада), Вівчару Миколі (Нечаянська громада), Бойко Сергію (Березнегуватська громада), Латію Олександру та Костишину Василю (Вільнозапорізька громада), Селищеву Роману (Якимівська громада), Шматько Володимиру, Нагірному Віктору, Скалій Сергію, Пшеничному Василю, Савіцькому Михайлу та Ващишину Тарасу (Чортківська громада), Келічавому Богдану (Копиченська громада), Кулешову Володимиру, Мазуру Віталію та Слободян Валерію (Гніванська громада), Соць Ігору (Турбівська громада), Кулик Михайлу (Іванівська громада), Кухарчуку Олександру та Андріяшенко Василю (Яришівська громада), Корінному Олександру (Новоукраїнська громада), а також Тарасу Добрівському – заступнику виконавчого директора Всеукраїнської асоціації ОТГ та Олександру Балакіну – заступнику голови Асоціації футболу Миколаївської області.