З Новим роком!

Дата: 31.12.2022 23:59

Фото без описуНовий рік — свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча, сьогодні через війну святкового настрою практично немає, але надія на світле майбутнє та здійснення бажань жевріє в душі кожного українця.

На порозі 2023 року загадаймо одне на всіх бажання — найскорішої Перемоги та миру Україні, єдності, сил та наснаги. Зичу міцного здоровʼя, добробуту, усмішок рідних і близьких, легкого втілення всіх задумів і планів!

Нехай збуваються найзаповітніші мрії! Хай добро, любов і Божа благодать сходять у душу, а темні часи - в усіх значеннях - залишаться позаду і ніколи не повторяться.

Тож нехай наступний 2023 рік принесе мирного неба без ракет, світло і тепло в кожну оселю, тихі ночі без звуків сирен та вибухів, радість в очах українських дітей та їх батьків, довгожданну Перемогу України та повернення наших земель.

Снігурівський міський голова

Інна Бойко