Увага! 13 січня у Миколаєві відбудеться прийом хворих провідними фахівцями ДУ «Інститут серця МОЗ України»

Дата: 08.01.2023 11:09

Фото без опису13.01.2023 на базі поліклініки Миколаївської обласної клінічної лікарні за адресою: вул.Київська, 1 буде проводитись консультативний прийом хворих провідними фахівцями ДУ «Інститут серця МОЗ України» під керівництвом проф. Б.М.Тодурова.

Початок консультації о 9:30 годині.

В програму консультації входить УЗД серця. Консультації та УЗД серця проводяться безкоштовно.

На консультацію запрошуються хворі з ІХС (вирішення питання хірургічного лікування – хворим при собі мати СД-запис коронарографії, медичну документацію), аневризмами аорти, вродженими та набутими вадами серця, хронічними ТЕЛА.

Усім хворим бажано мати при собі експрес-тест на COVID-19 та маску індивідуального захисту (обов’язково).

У разі неможливості хворого на ІХС з’явитися особисто, консультація може бути проведена його родичами при наявності виписки з історії хвороби та диска з записом коронарографії.

Усіх бажаючих, які мають намір потрапити на консультативний прийом, просимо до 10.01.2023 попередньо звернутися до сімейного лікаря в поліклінічне відділення Снігурівського центру первинної медико-санітарної допомоги.