Учениця Снігурівського ліцею ім.Т.Г.Щевченка посіла І місце на ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

Дата: 08.01.2023 11:53

Фото без описуВітаємо одну з найкращих учениць Снігурівського ліцею ім.Т.Г.Щевченка, всебічно розвинену людину і просто прекрасну дівчину Александрову Анну з перемогою у ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови в категорії "Учні 11-го класу" (І місце).

Разом із Анною вітаємо Заслуженого вчителя України Заріну Жуковець, яка своїм творчим підходом до справи, любов'ю до рідної землі,  її людей та культури надихає свою ученицю до підкорення нових вершин у царині української мови.

Пишаємося гарним результатом роботи Анни та її наукового керівника Заріни Леонідівни! Бажаємо натхнення та подальших великих звершень на шляху наукового пізнання!