На Снігурівщині попрощались із загиблим Героєм Артемом Ваніним

Дата: 09.01.2023 13:24

Фото без описуВійна забрала тисячі життів українських воїнів й продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду. На 36-му році трагічно обірвалося життя нашого земляка Ваніна Артема Юрійовича.

9 січня 2023 року снігурівчани попрощались із захисником України, молодшим сержантом Ваніним Артемом Юрійовичем та провели його в останню путь. Віддати шану Герою прийшли рідні та близькі, керівництво Снігурівської міської військової адміністрації та міської ради, жителі міста.

Артем одним із перших пішов добровольцем на фронт, аби дати відсіч загарбникам, сміливо та самовіддано боронив Україну до останнього подиху, до кінця залишився відданим військовій присязі на вірність українському народові.

Втрата близької людини — дуже важке горе. Ми висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя! Мужності вам і сили у цю скорботну годину!

Артема запам'ятають світлою людиною, сильним духом воїном, гарним сім'янином та справжнім громадянином своєї держави.

Вічна пам’ять і слава нашому земляку, який віддав своє життя за Україну та кожного з нас!

Герої не вмирають! Вони завжди живуть у наших серцях та захищають нас з неба.