Шановні снігурівчани! Споживайте електроенергію відповідально!

Дата: 12.01.2023 14:25

Фото без описуВчора, 11 січня 2023 року, більша частина міста Снігурівка та ряд сільських населених пунктів громади залишились без світла. На жаль, це сталося аж ніяк не через погодні умови. Як виявилось, причиною аварійного відключення стало завищене споживання електроенергії нашими мешканцями. Наразі енергетики працюють над відновленням подачі електроенергії до осель снігурівчан.

Звертаємося до мешканців нашої громади з проханням – будь ласка, розумно споживайте електроенергію, не використовуйте кілька енергоємних приладів одночасно. В інакшому випадку навантаження на енергосистему може призвести до того, що вся Снігурівщина може знову залишитися без світла!

Наразі енергосистема країни не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та тимчасову окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, потужності яких дозволили б у повній мірі покрити потребу в електроенергії.

Важливо й надалі зменшувати навантаження на енергетичну систему в пікові години.