22 січня – День Соборності України

Дата: 22.01.2023 07:00

Фото без описуЩороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Це свято увійшло в життя українців, як  свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави.

Не одне покоління відстоювало право на соборність і свободу – одні з найбільших цінностей кожної демократії. Ми сьогодні, як ніколи, розуміємо важливість й ціну тих подій, адже українці впродовж цілих віків мріяли жити єдиною дружною вільною родиною.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну  країну – гідну наших дітей.

Бажаємо вам міцного здоров’я, незламності духу, людської гідності!

Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання України!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації

Іван Кухта