Інформаційно-просвітницька кампанія для працівників державних та комунальних установ і організацій

Дата: 24.01.2023 14:15

Фото без описуЗ метою інформування жителів територіальної громади про вимоги законодавства щодо порядку вчинення нотаріальних дій уповноваженими особами органів місцевого самоврядування Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) підготовлено інформаційні матеріали на тему: «Порядок посвідчення заповітів посадовими особами органів місцевого самоврядування».

Також на виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 366-р, Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) з метою проведення широкої просвітницької кампанії щодо популяризації у суспільстві культури створення безбар’єрного простору, проведення широких інформаційно-просвітницьких кампаній для працівників державних та комунальних установ і організацій, професійних спільнот та громадськості на всіх рівнях щодо політики безбар’єрності та недискримінації, розроблено інформаційні матеріали на тему: «Безбар’єрність під час вчинення нотаріальних дій».