29 січня - День Пам'яті Героїв Крут!

Дата: 29.01.2023 08:00

Фото без опису29 січня, ми вшановуємо юних Героїв Крут, які 105 років тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію. Вони захистили Київ від більшовицької навали, яка чорною свинцевою хмарою сунула на Київ і усунули серйозну загрозу, яка нависла над Батьківщиною. Молоді й зовсім юні українці поклали на вівтар жертовності власне життя заради свободи, національної гідності та незалежності Української держави.

Бій під Крутами - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.

Герої не вмирають! Вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.

Пам'ятаймо про тих, хто боровся за рідну землю й за становлення української державності!

Слава Україні! Героям Слава!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації

Іван Кухта