A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

До уваги роботодавців усіх форм власності

Дата: 03.02.2023 09:00
Кількість переглядів: 287

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18.10.2022р. №2682-IX, який набрав чинності з 06.11.2022р., з 1 січня 2023 року суб’єкти господарювання не реєструються та не подають до територіального відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю звіт щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звіту №10-ПОІ).

Інформацію про створення підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами, які використовують найману працю, робочих місць для осіб з інвалідністю, про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю та необхідну для обчислення кількості робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю отримуватиме від Пенсійного фонду України.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю щороку до 10 березня в автоматизованому режимі з використанням даних Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та Централізованого банку даних з проблем інвалідності здійснює визначення підприємств, установ та організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, які не забезпечили виконання у попередньому році нормативу робочих місць, визначеного згідно зі статтею 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» (зі змінами), та надсилає роботодавцям через електронні кабінети підприємств, установ та організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України розрахунок сум адміністративно-господарських санкцій (у формі електронного документа).

Відповідно до статті 20 вищезазначеного Закону, адміністративно-господарські санкції підлягають сплаті в строк до 15 квітня року, наступного за роком, в якому відбулося невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Несвоєчасна сплата адміністративно-господарських санкцій тягне за собою нарахування пені у розмірі 120 відсотків річної облікової ставки Національного банку України, що діятиме на момент сплати, нарахованої на повну суму недоїмки за весь її строк.

З питань розрахунку пені за несвоєчасну сплату адміністративно-господарських санкцій звертатися до Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за тел.: 0512 47-17-11 та/або на ел. пошту: Mykolaiv@ispf.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано