ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.02.2023 12:35

Фото без описуЗа повідомленням Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації, Громадською спілкою «Всеукраїнська аграрна рада» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) розглядається можливість надати жителям деокупованих територій та внутрішньо переміщеним особам насіння овочів (квасоля, горох, буряк, цибуля, редиска, кабачки, латук та морква) для весняної посівної кампанії 2023 року.

Для видачі встановлено ліміт не більше 0,5 кг насіння на одну особу.

З метою формування списку отримувачів насіннєвого матеріалу просимо телефонувати за номером (097) 328-58-90 та (050) 272 60 11 до 12.00 години 06 лютого 2023 року.