Тільки разом ми єдині

Дата: 16.02.2023 11:15

Фото без опису16 лютого 2023 Україна вдруге відзначає День Єдності. Взимку 2022 року без пояснень росія стягнула війська та техніку до українського кордону, після чого світові ЗМІ заявили про ймовірність військового вторгнення рф в нашу країну. Серед можливих дат початку війни британське видавництво The Sun назвало 16 лютого.

Президент України Володимир Зеленський закликав українців не панікувати і оголосив цю дату Днем єднання України.

Зараз, через рік, ми бачимо, що, на жаль, тривога виявилася немарною. Але саме тому, що народ український об'єднався, ворог не зміг захопити Україну. Наші громадяни тримають оборону країни, займаються волонтерством, працюють, вносячи свій внесок в економіку держави, донатять на ЗСУ.

Публічна бібліотека приєдналася до відзначення цієї дати та провела акцію «Долоньки єднання».