До уваги сільгосптоваровиробників!

Дата: 23.02.2023 21:49

Фото без описуЗ метою аналізу та узагальнення інформації стосовно завданих збитків агропромислового комплексу внаслідок збройної агресії російської федерації проти України просимо надати до Снігурівської міської ради інформацію щодо втрат у галузях рослинництва, тваринництва та переробки, зокрема, зруйнованих споруд для зберігання сільськогосподарської продукції та адміністративно-господарських споруд (ангари, склади, бази, тощо), знищений врожай  та викраденої, пошкодженої/знищеної сільськогосподарської техніки та обладнання, згідно з формою що додається.

Інформацію можна надавати на електронну адресу rada-sng@ukr.net або до приміщення Снігурівської міської військової адміністрації.

За консультаціями звертатися до головного спеціаліста сектору економічного розвитку, агропромислового комплексу, торгівлі та оподаткування Колісниченко Римми за номером 0664141589.

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ