9 березня – день народження Тараса Шевченка.

Дата: 09.03.2023 09:28

Фото без описуВ історії назавжди залишаються імена, які з гордістю пам’ятає і шанує людство. До славної когорти таких людей належить і Великий Кобзар українського народу – Тарас Григорович Шевченко. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

Ця людина давно стала Символом, Знаком, Легендою. Його творчість не просто поетичні рядки, а філософія і мудрість.

Сьогодні, 9 березня 2023 року, перший заступник начальника міської військової адміністрації Андрій Жердєв та заступник начальника міської військової адміністрації Юлія Завадська разом з представниками освіти та культури вшанували пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до меморіалу.

Його твори пробуджують любов до Батьківщини у мільйонів українців, в часи найбільших випробувань ми надихаємось його словом, знаходимо в них сенс і так багато любові до рідного, і так багато правди про ворога...

Нехай святе поетове слово об'єднає всіх українців задля щасливого мирного майбутнього України!

"...Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!..."