У Снігурівській громаді розпочалася реалізація британського проєкту "Wintarization".

Дата: 13.03.2023 19:21

Фото без описуПро це повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні зустрівся з представниками міжнародної організації "CARE" та БФ "Стабілізейшен Суппорт Сервісез", що зараз реєструють до проєкту жителів м.Снігурівка, які внаслідок бойових дій мають незначні пошкодження домівок", - зазначив Іван Кухта.

Учасники зустрічі обговорили можливості подальшої співпраці. Даний міжнародний проєкт є першим в нашій громаді по відновленню пошкодженого майна. За його умовами, кошти на картку не перераховуються, а підрядна організація виконує погоджений об'єм ремонтних робіт.

"Дякуємо нашим новим партнерам та готові до співпраці", - відмітив очільник військової адміністрації.