З добротою в серці

Дата: 21.03.2023 13:33

Фото без описуСнігурівська міська військова адміністрація висловлює подяку мобільній бригаді комплексного реагування на надзвичайні ситуації в Миколаївській області для задоволення потреб дітей, батьків, опікунів, які постраждали від збройного конфлікту в Україні, що впроваджується за підтримки Представництва дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні за надану допомогу.

Спеціалісти організації вже вкотре відвідали нашу громаду, надаючи консультації з юридичних, медичних, соціальних питань та психологічну допомогу мешканцям нашої громади. Відвідуючи Снігурівку 17 березня 2023 року окрім психологічної допомоги, команда  мобільної бригади волонтерів Представництва дитячого фонду, маючи доброту в серці, надала гуманітарну допомогу гігієнічними наборами, ковдрами, повербанками, ігровими планшетами дітям, які постраждали від військових дій на території Снігурівщини.

Така щира підтримка дуже важлива для нашої громади. Дякуємо і сподіваємося на подальшу співпрацю.