Інтенсивний вишкіл у бригаді оперативного призначення «Спартан» продовжується

Дата: 23.03.2023 16:59

Гвардійці опановують нові Форти-221, штурмові гвинтівки системи булпап, автоматичні гранатомети, великокаліберні кулемети та протитанкові керовані ракети 🚀

«Штурмова гвинтівка українського виробництва Форт-221 — зброя другого ешелону. Використовується у разі виникнення близького контакту, щоб ми могли придушити вогнем противника. Наша основна зброя – це снайперські гвинтівки», - нацгвардієць із позивним «Бізон».

Вишколом добровольців займаються досвідчені інструктори та офіцери. Вони проводять індивідуальну підготовку з основних предметів та готують бійців до штурмових дій в місті, сільській та лісистій місцевості.

Нагадаємо, що долучитися до «Гвардії наступу» можна:

🔹онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

🔹звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

- м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

- м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

🇺🇦Разом до перемоги!

#ГвардіяНаступу