Шановні мешканці м.Снігурівка!

Дата: 31.03.2023 15:09

Фото без описуКарітас Миколаїв УГКЦ оголошує про початок нового проєкту «Людська гідність: багатоцільова грошова допомога для ВПО та постраждалого населення в Миколаївській області», який реалізується за підтримки Catholic Relief Services.

ДЛЯ КОГО ПРОЄКТ?

- для ВПО з районів ведення бойових дій;

- для місцевого населення, яке постраждало внаслідок бойових дій (акт на пошкоджене майно або довідка про шкоду здоров’ю)

- для місцевих, які на сьогодні проживають наближено до лінії зіткнення (30 км)

ЯКІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЄКТІ?

1). Належність до однієї з категорій вразливості:

- Заявник або член родини, що проживає разом із заявником, має інвалідність (1,2 група, довідка МСЕК або посвідчення ОБОВ’ЯЗКОВІ);

- Заявник або член родини, що проживає разом із заявником, має важке захворювання (підтверджене лікарськими довідками);

- Самотня особа похилого віку (60+) або двоє літніх людей, які не мають підтримки рідних;

- Самотні матері/батьки або опікуни неповнолітніх дітей (документи на підтвердження опікунства ОБОВ’ЯЗКОВІ);

- Багатодітні родини (посвідчення ОБОВ’ЯЗКОВЕ);

- Вагітні жінки або матері з дітьми до 3-х років (свідоцтво про народження дитини ОБОВ’ЯЗКОВЕ).

2). Заявники (впо або місцеве населення) втратили джерело доходу або мають середній місячний дохід на одну особу менше 5400 грн.

Інформацію про доходи можна підтвердити:

- Довідкою ОК-5 та ОК-7 (отримані через додаток ДІЯ або на офіційному сайті ПФУ);

- Довідка з ПФУ або Фонду соціального страхування про отримання пенсії та соціальних виплат;

- Свідоцтвом або виписка ФОП з (квартальною) декларацією про доходи;

- Довідкою з Державної податкової служби про отриманий дохід.

3). Заявники (впо або місцевих жителів) ледве задовольняють свої базові потреби (у продуктах харчування, воді, гігієні, санітарії, ліках, житлі, побутових речах, навчанні)

Для отримання допомоги необхідна відповідність ТРЬОМ критеріям відбору.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ?

1. Паспорт громадянина України/ID-картка з додатком (прописка)/тимчасове посвідчення громадянина України кожного члена домогосподарства;

2. Довідка взяття на облік впо (видана після 24.02.2022) кожного члена домогосподарства.

3. Картка платника податків (ідентифікаційний код) кожного члена домогосподарства;

4. Довідка про відкриття банківського рахунку IBAN (картки для виплат) на ім’я ВПО або представника домогосподарства;

5. Документи, які підтверджують критерії вразливості.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

Грошова допомога надається заявникам, які не отримують її від  інших неурядових громадських організацій (у період останніх трьох місяців до моменту реєстрації у програмі).

Всі документи та інформація, надані представником домогосподарства ВПО або місцевого жителя, походять перевірку Карітас.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВІРЯЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАДАНУ ДОПОМОГУ З ІНШИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИЧЕРЕЗ ПЛАТФОРМУ ДЕДУБЛІКАЦІЇ.

Прийом заявок для оформлення допомоги прийматимуться 06 квітня 2023 року з 10.00 до 16.00 години у приміщенні Cнігурівської публічної бібліотеки (м.Снігурівка, вул.Центральна, 140).