Діти залишаються дітьми за будь-яких умов.

Дата: 02.04.2023 07:11

Фото без описуНавіть, якщо це війна, і дитина з батьками теж була чи є маленькою переселенкою чи маленьким переселенцем, і повною мірою не в змозі це осягнути. Але підсвідомість працює завжди. І за відсутності розваг, друзів чи приємних подарунків може спричинити замкнутість і дратівливість дитини. Адже, на відміну від дорослих, дітлахам складніше висловлювати причини своїх почуттів, визначати, чого бракує. Про це маємо подбати ми, дорослі.

Завдяки підтримці та організації від ГО "Десяте квітня", виконавчого партнера УВКБ ООН у напрямку роботи Child Protection (захист прав дітей, розвиток, підтримка та допомога дітям), у Снігурівському ліцеї N3 відбувся тематичний захід "Без верби й калини немає України" (державні та народні символи України) з психологічними іграми, майстер класом із виготовлення листівки другу з патріотичною символікою та "Солодкою хвилинкою" з користю для здоров'я.

Дякуємо за надану можливість допомагати нашим найменшим! Разом допоможемо, разом переможемо!