З допомогою від щирого серця

Дата: 05.04.2023 17:26

Фото без описуВкотре нашу Снігурівську громаду з гуманітарною допомогою відвідали волонтери з команди «Комплексного реагування на надзвичайні ситуації в Одеській та Миколаївській області для задоволення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали від збройного конфлікту в Україні», що реалізується БО БФ «Вітри змін», Міжнародною організацією WEST SUPPORT, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Ця організація підтримує наших громадян гуманітарною допомогою та надає консультації з юридичних, медичних, соціальних питань а також психологічну допомогу постраждалим внаслідок військових дій.

Висловлюємо щиру вдячність за підтримку та допомогу! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

У випадку, якщо Ваші діти потребують психологічної допомоги, консультацій з юридичних чи соціальних питань звертайтесь до Служби у справах дітей Снігурівської міської ради.