Про розмінування, зрошення та відновлення громади

Дата: 06.04.2023 20:38

Фото без описуСьогодні в рамках робочої поїздки до Миколаївської області, Снігурівщину відвідала перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економіки України Юлія Свириденко.

Делегація оглянула як відновлюється завод із переробки томатів групи компаній "Агроф'южн", ознайомилися з роботою груп з розмінування територій та провели робочу нараду, на якій обговорили низку важливих та актуальних питань, зокрема, розмінування земель, зрошення та відновлення роботи бюджетоутворюючих агропідприємств.☝️

Разом із чиновницею до громади завітали керівники установ та організацій, які є фахівцями з різних сфер. ☝️За словами Юлії Свириденко, для того, щоб відновлювати економіку країни, особливо це стосується деокупованих територій, чиновники державного рівня виїжджають на місця та безпосередньо спілкуються з керівниками громад та місцевими підприємцями, щоб краще зрозуміти проблеми та виробити оптимальні для всіх алгоритми їх вирішення.

🙏Дякуємо за увагу до нашої громади та сподіваємося, що цей візит матиме позитивний вплив на розмінування територій та розвиток Снігурівщини.🤝