Бібліотеки Снігурівщини отримали понад тисячу книг українських видавництв

Дата: 11.04.2023 20:05

Фото без описуБібліотекам Снігурівської громади, які постраждали внаслідок активних бойових дій та під час окупації території, передали більш як тисячу примірників нового книжкового фонду українських видавництв.

Про це повідомляє Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.

👉🏻У вівторок, 11 квітня, фахівці управління культури, національностей та релігій на чолі з керівницею Оленою Буберенко, працівники та директорка Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки Вікторія Агаркова передали Снігурівській публічній бібліотеці книжки українських видавництв. Зокрема, «Фоліо», «ArtHuss», «Pabulum», «Рідна мова», «Книги – ХХІ», «Скаді», «Книголав», «Комора», «Основи», «Дуліби» тощо.

Надалі примірники будуть розподілені серед бібліотек-філій громади – Василівської, Івано-Кепинської, Калинівської, Кобзарцівської, Павлівської, Павло-Марʼянівської та Тамаринської.

☝🏻Зазначимо, що книжки були зібрані в рамках всеукраїнської акції зі збору книжок для бібліотек Миколаївської області, яку організувала громадська організація Український ПЕН та регіональної акції, ініціатором якої стала Миколаївська обласна універсальна бібліотека.