ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЩОДО ЗМІН ПОРЯДКУ ЗАПОВНЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ІНСТРУКЦІЙ!!!!!

Дата: 12.04.2023 08:16

З метою врегулювання механізму сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022 та переходу української платіжної інфраструктури на міжнародний стандарт обміну платіжними повідомленнями ISO 20022 затверджено наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення».

Наказ Міністерства фінансів України від 22 березня №148

Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення

Перелік кодів видів сплати, які використовуються платниками

Перелік кодів видів сплати, які використовуються органами виконавчої влади