До уваги!

Дата: 14.04.2023 17:05

Фото без описуБаштанська районна військова адміністрація напередодні Великодніх свят та поминальних днів нагадує, що згідно розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 10.04.2023 № 139-р на території Миколаївської області діє комендантська година та встановлено спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 00:00 до 05:00.

Також, згідно розпорядження начальника районної військової адміністрації від 30.11.2022 № 200-р на території Баштанського району ЗАБОРОНЕНО продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також працівникам правоохоронних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, які виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України та особам, які мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів, тощо).

Закликаємо всіх мешканців Баштанського району суворо дотримуватися встановлених обмежень правового режиму воєнного стану. За порушення законодавства та недотримання визначених обмежень, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.