Снігурівка отримала більше сотні саджанців троянд з Одещини

Дата: 29.04.2023 08:11

Фото без описуВже пів року Снігурівщина намагається оговтатись після того безладу, що накоїли росіяни під час окупації. Навіть попри нещодавні обстріли, наші комунальники продовжують працювати, – прибирають місто, висаджують квіти, доглядають за вже посадженою рослинністю. І це при тій невеликій кількості робітників, які зараз працюють на підприємстві.

Днями Снігурівщина отримала більше 100 саджанців троянд від Ольги Чеботарьової (Литвин) – мешканки села Трояндове, Одеської області. Вчора, працівники КП «Снігурівський благоустрій» вже висадили отримані саджанці троянд на одній з клумб міста.

Велика подяка Ользі Чеботарьовій за небайдужість та надані саджанці для нашого міста! Нехай ці троянди стануть символом миру, Перемоги та процвітання нашої рідної Снігурівщини🇺🇦.