Дякуємо за допомогу!

Дата: 18.05.2023 16:57

Фото без описуКомунальне підприємство "Снігурівський благоустрій" нещодавно отримало від Фонду Міжнародної Солідарності, що знаходиться у Варшаві, гуманітарну допомогу у вигляді чотирьох генераторів потужністю 8 кВт та чотирьох генераторів потужністю 3,8 кВт. Загальна вартість переданого майна склала більше 26 тис. злотих.

Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Слід зазначити, що Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування. якіє жертвами російської агресії проти України, а також допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку у такий складний час!