Як підвищити довіру жителів громади до правоохоронних органів?

Дата: 23.05.2023 19:44

Фото без описуЛише 2 міста України потрапили до пілотного проєкту EUAM Ukraine  - це м.Снігурівка та м.Ізюм.

Сьогодні разом із представниками Консультаційної місії Європейського союзу обговорили ключові питання взаємодії органів місцевої влади та представників правоохоронних органів, зокрема це поліція, прокуратура, судова система тощо.

На тему підвищення довіри жителів деокупованих територій до правоохоронців можна говорити довго, але люди довіряють лише тоді, коли бачать конкретний результат. Це головний критерій довіри для більшості жителів нашої громади.🤝

Дякую нашим партнерам, що звертаєте увагу на Снігурівщину та сподіваюся на плідну та ефективну співпрацю у такому важливому для громади питанні.