ТЕРМІНОВО! До уваги сільгосптоваровиробників!

Дата: 29.05.2023 13:37

Фото без описуПовідомляємо, що в  рамках підтримки благодійного фонду «Жнива Перемоги» у період жнив надається допомога суб’єктам господарювання агропромислового комплексу у вигляді отримання комбайнів марок John Deere та New Holland у безкоштовне користування на термін, встановлений у договорі.

Основними критеріями отримання комбайнів у користування є земельний банк до 1500 га, статус юридичної особи, сплата податків, підтверджуючі документи про знищення сільськогосподарської техніки, навантаження на 1 комбайн повинно становити в межах 1000 га у період збиральних робіт (можливе групування господарств).

У разі Вашої зацікавленості у даному питанні, просимо надати відповідну інформацію, згідно форми, у строк до 11:00 год. 30.05.2023 року на електронну адресу: rimma120893@ukr.net або в телефонному режимі за номером 0664141589 Колісниченко Римма.

Назва підприємства, юридична адреса

ПІБ, контактної особи

(повністю)

Мобільний телефон