СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЦЕСУ ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАДИ

Дата: 05.06.2023 17:49
Кількість переглядів: 442

Шановні мешканці Снігурівської міської територіальної громади!

Фото без описуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України 14 жовтня 2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення територіальних громад (далі – Програма). Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Якісна Програма – це підстава для швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної та державної допомоги, планування конкретних заходів нашого подальшого відновлення та розвитку.

Сьогодні кожний з вас має можливість не просто висловитись про те, як краще здійснити точкові ремонти та «підлатати» існуючу забудову. Ви можете долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, характеристик бізнесу, нашої культури та історії.

Зі змістом  розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації  «Про розробку Програми комплексного відновлення території Снігурівської міської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області (її частини)» від 05 червня 2023 року   №79-р/в Ви можете ознайомитись тут.

Якщо ви хочете більш детально дізнатися про законодавче регулювання процедур розробки Програми, із відповідною постановою Кабінету Міністрів України ви можете ознайомитись тут.

Важливо! Вимоги до Програми досить чітко визначені законом. Тому ми просимо уважно ознайомитись зі змістом цього оголошення та з розумінням поставитись до необхідності дотримувались певних правил під час заповнення шаблону з надання пропозицій.

Наразі, нам важливо почути думки кожного мешканця та мешканки, а також переселенців/нок  щодо  відновлення  територіальної громади.

Пропозицію ви можете надати шляхом  заповнення  встановленої електронної форми звернення натиснувши тут , або заповнивши формуляр  за встановленою формою дивись тут та надіславши його поштою на адресу: 57303, Миколаївська область, Баштанський район, м.Снігурівка, вул.Жовтнева, 124, або надіслати сканований варіант формуляру електронною поштою за допомогою мережі Інтернет на електронну адресу komisiya@snigurivska-otg.gov.ua  

В подальшому усі зібрані матеріали будуть зареєстровані, опрацьовані, систематизовані у документах, і в переважній  більшості своїй  включені до проєкту Програми комплексного відновлення громади.

Опитування буде тривати включно до 25 червня 2023 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано