Щодо ситуації з підривом дамби Каховської ГЕС

Дата: 06.06.2023 09:38

Фото без описуЯк вже відомо, вночі окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС, що в свою чергу може призвести до підвищення рівня води в річці Інгулець.

☝️Сьогодні вранці провели робочу нараду та створили штаб з реагування на можливе підтоплення внаслідок підриву дамби та усунення ймовірних наслідків надзвичайної ситуації.

В ході наради обговорили питання можливості прийняття і розміщення людей із зони ймовірного підтоплення на території Херсонської області та Снігурівської міської територіальної громади.

Станом на 08.00 годину ситуація контрольована.🙏

Шановні мешканці населених пунктів біля річки Інгулець! У випадку виявлення підтоплення чи значного підняття рівня води або виникнення інших надзвичайних ситуацій просимо невідкладно повідомляти за номером телефону (093) 271-64-69.