Увага! Пункти підвозу питної води!

Дата: 08.06.2023 08:38

Фото без описуШановні снігурівчани! Сьогодні у місті Снігурівка розпочато підвіз питної води для населення, яку можна буде отримати на наступними адресами:

1. вул.Суворова, 116 (ЗДО №3);
  2. вул.Центральна біля магазину «Книги» (ФОП Тропман);
  3. пров.Шкільний, 10 / вул.Центральна, 56;
  4. вул.Чорновола, 10;
  5. вул.Центральна 7а;
  6. мікрорайон Лісорозплідник;
  7. мікрорайон «Семи вітрів».

Станом на 08.30 годину питну воду вже підвезено до двох перших пунктів (вул.Суворова, 116 та вул.Бульварна 3).

Наразі підвіз питної води буде першочергово забезпечений для мешканців багатоповерхових житлових будинків, у яких є проблема з набором води у великі ємності.

У зв’язку з тим, що потрібно забезпечити водою жителів інших мікрорайонів міста, просимо мешканців мікрорайонів Сонячний, Семи вітрів та Лісорозплідник не зволікати і якнайшвидше прибути до вищевказаних пунктів підвозу питної води.

Рекомендуємо у будь-якому разі кип'ятити воду перед вживанням.

Нагадаємо, що у зв’язку з підвищенням рівня води у річці Інгулець, тимчасово припинено роботи майже всіх артсвердловин, які подають воду в місто.

Просимо мешканців  з розумінням віднестись до даної ситуації.

З повагою, КП "Снігурівський комунальник"