Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Дата: 12.06.2023 09:00

Фото без описуСтаном на 07:00 12 червня рівень води в річці продовжує знижуватися, на ранок він зменшився ще на 1,47 м.🙏 Підтоплено 353 будинки.

Ситуація з електропостачанням в місцях, де воно відсутнє, на контролі у енергетиків. Але є позитивна динаміка. Населені пункти сусідньої Горохівської громади, де вода відійшла раніше, вже обстежені працівниками філії "Миколаївобленерго" та під'єднані до мережі. Поступово будуть підключати ті села, де це буде безпечно та з'явиться технічна можливість.💡

Доставка гуманітарної допомоги в підтоплені населені пункти продовжується, підвіз води по місту забезпечено, бювети працюють, евакуаційними маршрутами із зони підтоплення переміщено 679 осіб, з них - 138 дітей.

Коли рівень води знизиться, нас очікує багато роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Чимало будинків зазнали значних пошкоджень або зруйновані повністю. Розуміємо, що це буде дуже важкий напрямок.