Іван Кухта: "Друзі, рівень води поступово знижується і можу сказати, що до с. Афанасіївка вже є проїзд.🙏

Дата: 14.06.2023 14:20

Фото без описуПроте дамба, яка була підтоплена біля населенного пункту, після зниження рівня води перебуває в аварійному стані.‼️

☝️Просимо враховувати це при плануванні своїх поїздок через дамбу та бути максимально обережними при проїзні підмитих ділянок дороги.

🙏Дякую за швидке реагування Миколаївської обласної військової адміністрації. Станом на 13:00 до громади оперативно приїхали представники Агенції місцевих доріг та підрядної організації. І вже завтра, 15 червня, розпочнуться відновлювальні роботи по облаштуванню безпечного проїзду.