Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Дата: 15.06.2023 09:01

Фото без описуСтаном на 08:00 15 червня рівень води в р. Інгулець знизився на 3 м 41 см. Загальна кількість будинків, які були затоплені - 375. Наразі вода відійшла від 272 будинків 🏚️

💡 Світло в усіх населених пунктах відновлено, за винятком деяких абонентів, де підключення до електромережі поки неможливе.

💧Проводяться геологічно-розвідувальні роботи стосовно технічної можливості буріння нових артсвердловин по м. Снігурівка. Забезпечено підвіз води по місту, також з 08:00 до 18:00 працюють пункти доочистки та розливу питної води.

📦 Продовжується доставка гуманітарної допомоги в підтоплені населені пункти

🤝 В постраждалих від надзвичайної ситуації населених пунктах відповідні комісії вже фіксують завдану шкоду внаслідок підтоплення.